Пересортица прошлого 2017 года
Хоть и не выросло у меня Грибное лукошко, но я ими очень довольна. Получились крепенькие, лежкие, шкурка не трескается и ооооочкень много. :hey: Для заготовок просто класс"
Jump to content
By Timon91
Recommended Comments
There are no comments to display.
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now